SÚPRAVA RIADU NEREZ ANETT 10 DIELOV

Kód: 348
28 hodnotení
138 €
Skladom
Môžeme doručiť do:
28.6.2024

Nerezové kastróly predstavujú vďaka používaným technológiám a kvalitným materiálom výrobok vhodný pre každú modernú domácnosť a je ideálnou cestou ku zdravej, diétnej, ekonomickej a estetickej príprave pokrmov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Nerezové kastróly predstavujú vďaka používaným technológiám a kvalitným materiálom výrobok vhodný pre každú modernú domácnosť a je ideálnou cestou ku zdravej, diétnej, ekonomickej a estetickej príprave pokrmov. Ponúkaný riad je vyrobený z vysoko kvalitnej nerezovej ocele 18/10.

Naakumulovaná energia predáva teplo ďalej do nádoby – tepelný zdroj vypíname v predstihu. Riad sa dá používať na všetkých typoch spotrebičov. Vhodné aj do umývačky riadu.

Varenie bez tuku - bez straty vitamínov a minerálov obsiahnutých v potravinách. Riad predstavuje dokonale hygienické prostredie pre varenie a uchovávanie potravín, zachováva prirodzenú chuť a hmotnosť upravovaných potravín. Vonkajší a vnútorný povrch nádob je vysoko leštený, takže zabraňuje pred usadzovaním nečistôt a zaručuje dokonalú údržbu. Sendvičové dno s termoakumulačnými vlastnosťami zaručuje rýchle a ekonomické varenie s výraznou úsporou energie.

Sada hrncov Anett obsahuje:

Popis Priemer Výška Objem
Hrniec č.1 16 cm 10 cm 1,9 L
Hrniec č. 2 18 cm 10 cm 2,3 L
Hrniec č. 3 20 cm 10 cm 3,0 L
Hrniec č. 4 22 cm 12 cm 4,3 L
Hrniec č. 5 24 cm 14 cm 6,2 L